Xhinse Skinny push-up Mango

3990L

SKU: 87001008

Xhinse Skinny-Fit me efekt push-up me bel të ulët

36
38
40
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhinse Skinny-Fit me efekt push-up me bel të ulët, me xhepa anësorë dhe të pasëm, me zinxhir dhe buton për mbërthim. 02% ELASTAN, 98% PAMBUK

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë