Xhinse slim-fit Cortefiel

3995L

SKU: 7219407

Xhinse me efekt ngjyre të larë

40
42
44
46
48
50
blu
Blu e erret
Blu e hapur
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhinse slim fit, dizajn me efekt ngjyre të larë, mbyllje me zinxhir dhe kopsë dhe me 5 xhepa. 97% Pambuk, 3% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë