Xhinse slim fit Pedro Del Hierro

SKU: 7202193

Xhinse të gjata pambuku, me prerje slim, me mbyllje me buton dhe zinxhir

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Xhinse të gjata pambuku, me prerje slim, me mbyllje me buton dhe zinxhir, me disa xhepa në pjesën e përparme dhe të pasme. 98% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë