Xhinse slim fit Pedro Del Hierro

SKU: 7202197

Xhinse të gjata pambuku, me prerje slim, me mbyllje me buton dhe zinxhir

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave

Xhinse të gjata pambuku, me prerje slim, me mbyllje me buton dhe zinxhir, me disa xhepa në pjesën e përparme dhe të pasme. 95% Pambuk 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë