Xhinse slim-fit, Cortefiel

2600L

SKU: 7213312

Xhinse të gjata pambuku, me disa xhepa, prerje slim

40
42
44
46
48
50
Blu e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse të gjata pambuku, me disa xhepa, prerje slim, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 99% Pambuk 1% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë