Xhinse slim fit Mango

1990L

SKU: 27091144

Xhinse me gjatësi deri në kyçe, prerje slim

34
36
38
40
42
44
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse me gjatësi deri në kyçe, prerje slim , me pesë xhepa, mbyllje me zinxhir dhe kopsë.99% Pambuk 1% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit