Xhinse slim-fit Mango

1990L

SKU: 27001111

Xhinse me gjatësi treçerekëshe me prerje slim

34
36
38
40
42
44
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse me gjatësi treçerekëshe me prerje slim, mbyllje me zinxhir dhe buton. 99% Pambuk 1% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas gjinisë

Sipas sezonit