Xhinse slim-fit Okaidi

1745L

SKU: 675380146

Xhinse të gjata, prerje slim-fit

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
9 Vjec
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse të gjata, prerje slim-fit, me pesë xhepa dhe me mbyllje me zinxhir dhe buton. 1% Elastan 14% Najlon 20% Poliestër 65% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , , , ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit