Xhinse slim-fit, Pedro Del Hierro

11990L

SKU: 7203774

Xhinse të gjata pambuku, prerje slim-fit

40
42
44
46
48
50
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse të gjata pambuku, prerje slim-fit, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 95% Pambuk 5% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë