Xhinse slim fit për meshkuj, Springfield

5990L

SKU: 1754447

Xhinse slim fit për meshkuj, me xhepa para dhe pas.

30
31
32
33
34
36
38
40
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse slim fit për meshkuj, me xhepa para dhe pas.98% Pambuk, 2% Elastane

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë