Xhinse slim-fit Springfield

2495L

SKU: 1759752

Xhinse të gjata me 5 xhepa

32
34
36
38
gri
Gri e hapur
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhinse të gjata me efekt ngjyre të lartë krijuar me teknologjinë lazer; me dy xhepa anësorë, një xhep monedhash dhe dy xhepa të pasëm. 98% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë