Xhinse slim-fit Springfield

4990L

SKU: 1752946

Xhinse slim-fit me 5 xhepa dhe me etiketë në xhep

30
32
33
34
36
38
40
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Xhinse të gjata slim-fit me 5 xhepa dhe me efekt rrudhash përpara, me një etiketë të vogël kamoshi në xhep dhe krijuar me teknologji që redukton konsumin e ujit, kimikateve dhe energjisë. 99% Pambuk, 1% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë