Xhinse slim-fit Springfield

2793L

SKU: 1752943

Xhinse të gjata slim-fit me 5 xhepa dhe efekt rrudhash

30
32
33
34
36
38
40
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhinse të gjata slim-fit me 5 xhepa, krijuar me teknologji për kursimin e ujit, kimikateve dhe energjisë dhe me efekt rrudhash krijuar me teknikën lazer. 99% Pambuk, 1% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë