Xhinse slim-fit Springfield

4990L

SKU: 1752956

Xhinse të gjata slim-fit me 5 xhepa dhe shirita me ngjyrë në xhepa

30
32
33
34
36
38
40
turkeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Xhinse të gjata slim-fit me 5 xhepa dhe me shirita me ngjyrë në xhepa, me efekt rrudhash përpara dhe krijuar me teknologji që redukton konsumin e ujit, kimikateve dhe energjisë. 99% Pambuk, 1% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë