Xhinse slim-fit Springfield

4990L

SKU: 1752948

Xhinse të gjata slim-fit me 5 xhepa

30
32
33
36
38
40
Blu e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin
Kategoritë: , , ,
Dërgesat

Xhinse të gjata slim-fit me 5 xhepa, dizajn me efekt rrudhash dhe ngjyre të dalë. 98% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë