Xhinse slim-fit Springfield

1895L

SKU: 6842364

Xhinse slim-fit me bel të lartë

34
36
38
40
42
44
Blu
Blu e mesme
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhinse të slim-fit me bel të lartë, me gjatësi deri në kyçe dhe me 5 xhepa. 99% Pambuk 1% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë