Xhinse slim-fit Springfield

1895L

SKU: 6842429

Xhinse pambuku me gjatësi deri në kyçe, prerje slim-fit

34
36
38
40
42
44
Blu
Blu e hapur
E zeze
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhinse pambuku me gjatësi deri në kyçe, prerje slim-fit, me pesë xhepa, me mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 98% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

, ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë