Xhinse pambuku Springfield

1900L

SKU: 6843354

Xhinse pambuku me gjatësi deri në kyce

34
36
38
40
42
44
Blu e errët
Blu e lehte
Blu e mesme
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse pambuku me gjatësi deri në kyce, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 73% Pambuk 24% Poliestër 3% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit