Xhinse slim fit Springfield

1900L

SKU: 6843361

Xhinse me gjatësi deri në kyçe, prerje slim

34
36
38
40
42
44
Blu
Blu e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse me gjatësi deri në kyçe,prerje slim,me disa xhepa,mbyllje me zinxhir dhe buton.98% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë