Xhinse slim fit, Springfield

2500L

SKU: 1753222

Xhinse të gjata pambuku për meshkuj, prerje slim fit

30
32
33
34
36
38
40
Blu e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse të gjata pambuku për meshkuj, prerje slim fit, me disa xhepa, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 98% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë