Xhinse slim fit, Springfield

3000L

SKU: 1753200

Xhinse të gjata pambuku me prerje slim fit

30
32
33
34
36
38
40
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse të gjata pambuku me prerje slim fit, me disa xhepa, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 99% Pambuk 1% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë