Xhinse slim fit, Springfield

4990L

SKU: 1755274

Xhinse slim fit, me xhepa para dhe pas.

30
31
32
33
34
36
38
40
Bojëqiell
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse slim fit, me xhepa para dhe pas. 99% Pambuk, 1% Elastane

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë