Xhinse slim-fit Springfield

1497L

SKU: 6849253

Xhinse me bel të lartë

34
36
38
40
42
44
E zeze
gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhinse slim fit me bel të lartë dhe 5 xhepa. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

,

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë