Xhinse slim – Okaidi

2390L2790L

SKU: 96255927

Xhinse slim

10Vjec
12Vjec
14Vjec
3Vjec
4Vjec
5Vjec
6Vjec
7Vjec
8Vjec
9Vjec
Gri
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhinse per djem prerje Slim material i bute dhe teper te rehatshme ,e perbere ngaPambuk 72%, Elastan2%, Poliester 26%

Sipas markës

Përzgjidh masën

, , , , , , , , ,

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë