Xhinse slouchy-fit Mango

2495L

SKU: 87032879

Xhinse me bel të lartë

34
36
38
40
42
44
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhinse slouchy-fit me bel të lartë, me gjatësi deri në kyçe dhe me 5 xhepa. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

34

Përzgjidh masën

34, 36, 38, 40, 42, 44

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA