Xhinse straight-fit Mango

3493L

SKU: 17030591

Xhinse straight-fit me bel të mesëm

34
36
38
40
42
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave

Xhinse të gjata straight-fit me bel të mesëm, me gjatësi deri në kyçe dhe me 5 xhepa. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë