Xhinse straight fit Mango

1990L

SKU: 27015764

Xhinse me gjatësi deri në kyçe, prerje straight fit

34
36
38
40
Portokalli
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse me gjatësi deri në kyçe, prerje straight fit, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë