Xhinse straight fit, Mango

5990L

SKU: 47084035

Xhinse të gjata straight fit, të cara në pjesën anësore të këmbës

32
34
36
38
40
42
44
Blu e mesme
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse të gjata straight fit, të cara në pjesën anësore të këmbës, mbyllje me zinxhir dhe buton. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë