Xhinse Straight-Fit Mango

2495L

SKU: 87050525

Xhinse Straight-Fit me bel mesatar

34
36
38
40
42
44
Gri e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhinse Straight-Fit me bel mesatar me xhepa anësore dhe të pasëm , me zinxhir dhe buton për mbërthim. 1% ELASTAN, 99% PAMBUK

Përzgjidhni markën

Size Filter

34, 36, 38, 40, 42, 44

Përzgjidh masën

34, 36, 38, 40, 42, 44

Color Filter

GRI

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA