Xhinse straight-fit Mango

4990L

SKU: 87004757

Xhinse me gjatësi deri në kyçe

34
36
38
40
42
blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso ProduktinKrahaso Produktin
Kategoritë: , , , Tag:

Xhinse me prerje straight-fit, me gjatësi deri në kyçe, bel të mesëm dhe 5 xhepa. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

34, 36, 38, 40, 42

Përzgjidh masën

34, 36, 38, 40, 42

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA