Xhinse straight-fit Mango

SKU: 87034763

Xhinse me dy tonalitete

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhinse straight-fit me bel të lartë, me 5 xhepa, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. Dizajn me dy tonalitete xhinsi. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

34

Përzgjidh masën

34, 36, 38, 40, 42

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi