Xhinse straight-fit Okaidi

1595L

SKU: 675375145

Xhinse të gjata me prerje straight-fit

10 Vjec
12 Vjec
14 Vjec
3 Vjec
4 Vjec
5 Vjec
6 Vjec
7 Vjec
8 Vjec
9 Vjec
Blu Xhins
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse të gjata me prerje straight-fit, me pesë xhepa dhe me mbyllje me buton dhe zinxhir. 4% Elastan 96% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit