Xhinse straight fit Springfield

1900L

SKU: 6843355

Xhinse pambuku me gjatësi deri në kyce, prerje straight

34
36
38
40
42
44
Blu e errët
Blu e mesme
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse pambuku me gjatësi deri në kyce, prerje straight, mbyllje me zinxhir dhe buton. 99% Pambuk 1% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

, ,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë