Xhinse straight fit Springfield

1920L

SKU: 6823560

Xhinse me gjatësi deri në kyçe, prerje straight fit me bel të lartë

34
36
38
40
42
44
Blu
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse me gjatësi deri në kyçe, prerje straight fit me bel të lartë, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 99% Pambuk 1% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë