Xhinse të drejta, Mango

3493L4990L

SKU: 37013856

Xhinse të drejta me pak shtrat të lartë.

34
36
38
40
42
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse të drejta me pak shtrat të lartë. Me xhepa para dhe pas.80% Pambuk, 20% Pambuk i riciklueshëm

Sipas markës

Sipas masës

, , , ,

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë