Xhinse të gjata Prenatal

1167L1945L

SKU: 674312

Xhinse të gjata pambuku për djem

3-4 Vjec
4-5 Vjec
5-6 Vjec
6-7 Vjec
7-8 Vjec
Blu Xhins
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse të gjata pambuku për djem me shirit elastik dhe lidhëse tek beli. 98% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit