Xhinse të gjata Prenatal

1350L

SKU: 686183

Xhinse të gjata për djem, dizajn bazik

3-4 Vjec
4-5 Vjec
5-6 Vjec
6-7 Vjec
7-8 Vjec
8-9 Vjeç
9-10 Vjeç
Blu
Blu Xhins
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse të gjata për djem, dizajn bazik, me disa xhepa dhe me shirit elastik beli. 80% Pambuk 1% Elastan 19% Poliestër

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas gjinisë

Sipas sezonit