Xhinse të gjata prerje e drejtë Mango

2495L

SKU: 87015640

Xhinse të gjata prerje e drejtë me bel të lartë elastik dhe mbërthim me buton dhe zinxhir të fshehur.

34
36
38
40
42
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhinse të gjata prerje e drejtë me bel të lartë elastik dhe mbërthim me buton dhe zinxhir të fshehur, xhepa anësore dhe të pasëm. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë