Xhinse të gjata slim-fit Cortefiel

4794L

SKU: 7219377

Xhinse të gjata slim-fit, me xhepa anësore dhe të pasëm.

40
42
44
46
48
50
Blu e mesme
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhinse të gjata slim-fit, me xhepa anësore dhe të pasëm , të përbëra nga material I teknologjisë Eco-Friendly dhe elasticitet per komfort maksimal ne lëvizje.Mbërthim me zinxhir të fshehur dhe kopsë. 98% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë