Xhinse të gjata Springfield

2500L

SKU: 1753187

Xhinse të gjata, dizajn bazik me disa xhepa

30
32
33
34
36
38
40
Blu e hapur
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse të gjata, dizajn bazik me disa xhepa, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 98% Pambuk 2% Elastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë