Xhinse të gjata Springfield

SKU: 6833919

Xhinse të gjata pa qepje në funde, me bel të lartë

Momentalisht ky produkt nuk është në gjendje dhe nuk mund të blihet.

Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse të gjata pa qepje në funde, me bel të lartë, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 100% Viskozë

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë