Xhinse të gjera Mango

2995L

SKU: 87030568

Xhinse të gjera me bel të lartë

34
36
38
40
42
44
Blu e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

xhinse të gjera me bel të lartë , xhepa anësore dhe të pasëm zinxhir dhe buton për mbërthim. 100% PAMBUK

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë