Xhinse të gjera Mango

4193L

SKU: 87040567

Xhinse të gjera me bel të lartë

34
36
38
40
42
44
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhinse të gjera me bel të lartë , me xhepa anësore dhe të pasëm zinxhir dhe buton për mbërthim. 100% PAMBUK

Përzgjidhni markën

Size Filter

34, 36, 38, 40, 42, 44

Përzgjidh masën

34, 36, 38, 40, 42, 44

Color Filter

E ZEZE

Përzgjidh ngjyrën

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA