Xhinse të gjera Mango

3493L

SKU: 87046325

Xhinse të gjera në këmbë dhe me bel të lartë

34
36
38
40
42
44
Blu e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhinse të gjata me prerje të gjerë në këmbë dhe me bel të lartë, me 5 xhepa dhe mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

34

Përzgjidh masën

34, 36, 38, 40, 42, 44

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA