Xhinse te drejta Mango

2495L

SKU: 87032880

Xhinse me bel të lartë prerje e drejtë

34
36
38
40
42
44
Blu e erret
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Xhinse të lirshme me bel të lartë prerje e drejtë dhe me 5 xhepa. 100% Pambuk

Përzgjidhni markën

Size Filter

34, 36, 38, 40, 42, 44

Përzgjidh masën

34, 36, 38, 40, 42, 44

Color Filter

BLU

Përzgjidh ngjyrën

,

Season

PRANVERE-VERE 2021

Përzgjidhni gjininë

FEMRA

Produktet e parë së fundmi