Xhinse Sensational-Fit Cortefiel

1947L

SKU: 8129959

Xhinse të ngushta me material me efekt zvogëlues

36
38
40
42
44
46
48
bezhe
E bardhe print
E zeze
Kaki
Fshije
Shtojeni ne listen e deshiraveKrahaso Produktin

Dukuni deri në një masë me pak me xhinset Sensational, me bel të mesëm , xhepa anësorë dhe të pasëm dhe zinxhir dhe buton për mbërthim, material elastik. 67% Pambuk 31% Poliester 2% Ellastan

Sipas markës

Sipas masës

, , , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , , ,

Sipas ngjyrës

, , ,

Përzgjidh ngjyrën

, , ,

Sipas sezonit

Përzgjidhni gjininë