Xhinse të shkurtra, Mango

3990L

SKU: 27057881

Xhinse të shkurtra pambuku, prerje e drejtë

l
m
s
XS
Bezhe e lehte
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse të shkurtra pambuku, prerje e drejtë, me shirit elastik dhe lidhëse beli. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë