Xhinse të shkurtra, Mango

2990L

SKU: 27077121

Xhinse të shkurtra me bel të lartë dhe prerje mom fit

34
36
38
40
42
44
E zeze
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse të shkurtra me bel të lartë dhe prerje mom fit, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , , , ,

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

Sipas sezonit

Sipas gjinisë