Xhinse të shkurtra, Mango

2990L

SKU: 37051305

Xhinse të shkurtra pambuku me disa xhepa

34
36
38
40
Blu e mesme
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse të shkurtra pambuku me disa xhepa, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

, , ,

Përzgjidh masën

, , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë