Xhinse të shkurtra, Mango

2990L

SKU: 37000065

Xhinse të shkurtra pambuku, prerje mom fit

34
36
38
40
42
44
Blu e mesme
Fshije
Shtojeni ne listen e deshirave
Kategoritë: , ,
Dërgesat

Xhinse të shkurtra pambuku, prerje mom fit, mbyllje me zinxhir dhe kopsë. 100% Pambuk

Sipas markës

Sipas masës

Përzgjidh masën

, , , , ,

Sipas ngjyrës

Përzgjidh ngjyrën

,

Sipas sezonit

Sipas gjinisë